מערכות BIM

הסיפור שלנו

ROG נולדה מתוך ראייה והבנה עמוקה של העולם ההנדסי המסורתי עם רצון עז להביא חידושים טכנולוגיים אשר יקלו על המהנדס הקונבנציונלי, ויביאו את עולם ההנדסה השמרני לחזית הטכנולוגית העכשווית. 

אנחנו מבינים כי הגיבור האמיתי הוא המהנדס (!). שורשינו נעוצים בהנדסה אזרחית גרידא, והקשיים שחווינו באימוץ תוכנות חדשות, הן מבחינת זמן, הבנה, גישור בפערי ידע, ועל אחת כמה וכמה שהתוכנות אינן מתקשרות אחת עם השנייה, גורמים לנו להבין מניסיון את התסכול והרגשת חוסר האונים. על כן, החלטנו להרים את הכפפה וליצור פתרונות אשר יתמודדו עם העבודה השחורה ויאפשרו לך, הלקוח של ROG, להתמקד בהנדסה.

 

כולנו שמנו לב כי לא ניתן להתעלם מההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות וכי כניסת BIM לפלטפורמות העבודה היא בגדר game changer. לשם כך, פיתחנו סדרת מוצרים משולבי BIM וממשקים נוספים, המביאים את הפרויקט שלכם לביצועים רבי עוצמה, על כל שלביו האפשריים: תכנון, ביצוע וניהול. זאת ועוד, אנחנו מפתחים גם מוצרי GIS, אבל זה לא הכל, למעשה, יש לנו היום את הכלים להתמודד כמעט עם כל בעית ביג דאטה הנדסית אפשרית, והכל לטובת יעילות, פשטות וחיסכון בזמן של הפרויקט שלכם.

בנוסף, אנחנו ב-ROG, לא מפסיקים לפתח כל הזמן מוצרים משלימים נדרשים נוספים, כך שתמיד נשמח לשמוע על קשיים שאתם חווים בעבודה ולפתח פתרון מחשובי מתאים.

הערכים שלנו

עדכניות

ROG שואפת לקחת את ענף ההנדסה השמרני לשלב הבא, בו הוא מתעדכן ללא הרף יד ביד עם הטכנלוגיות החדשניות ביותר הקיימות.

יצירתיות

אנחנו מוכנים להודות בכך שאין קופסה ולחבר ממשקים קיימים לכדי מוצרים חדשים לגמרי אשר יקלו על עבודת ההנדסה היומיומית השוחקת.

שירותיות

ROG נולדה כדי לתת שירות מיטבי למהנדס, ולשפר את חייו בכל רגע נתון. על כן, אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו מהרגע הראשון, בשרטוט ערכי של הבנת רצונותיהם, דרף ליווי של יד ביד להטמעת המערכת כנדרש על ידם.

ידע ונסיון

ROG נולדה מתוך בית מקצועי חם ואוהב עם ידע ורב וניסיון של מעל 30 שנה בתחום ההנדסה המסורתית. אנחנו מכירים ומוקירים את תחום ההנדסה האזרחית וחשוב לנו לשמר את העבר, תוך כדי התקדמות מקצועית בלתי מתפשרת, יד ביד לעבר העתיד.

דורות של הנדסה מקצועית, יצירתית, ושירותית המתעדכנת כל הזמן".

טכנולוגיית BIM

ROG מבית RIS עומדת בתקנים המתקדמים בתחום:

מכון התקנים הישראלי
תקן בינלאומי
תעודת תקנים
פורום התקנים הבינלאומי

הצוות שלנו

אנה רזניק

אינג׳ אנה רזניק

מנכ"לית

אנה רזניק

הקמתי את חברת רזניק מערכות תשתית ב1995 מתוך הבנה כי מערכות מחשוב הולכות להיות העתיד של התעשייה. Rog היא המשך טבעי לחזון משותף שלי ושל בני.
דור

דור אברהמי

ראש מחלקת פיתוח

דור אברהמי

אוהב מאוד את תחום הפיתוח, זה מרגש אותי למצוא פתרונות חדשים בתחום ההנדסה אזרחית.
ישי

ישי וייסמן

ראש מחלקת ממשקים מבוססים GIS

ישי וייסמן

פתרונות מבוססים מיקום נותן יכולת לנתח ולהבין את הסיטואציה בצורה מהירה ופשוטה. לכן בניית ממשקים למקורות מידע שונים אשר מוצגים בסוף במערכת GIS זה ייעוד.
שירה

ד"ר שירה גור רזניק

ראש מחלקת תהליכים ואנליזות

ד"ר שירה גור רזניק

מעל 20 שנות ניסיון בהקמת תהליכים וייעוץ לסטארטאפים, ואני עדיין מתרגשת מDATA. התובנות שניתן להפיק וליישם הן אדירות. רק צריך את הכלים המתאימים.
רונן רזניק

אינג׳ רונן רזניק

סמנכ"ל הנדסה ופיתוח

רונן רזניק

לאחר שנים בתחום תכנון וניהול פרויקטים, הבנתי שיש המון מידע הנדסי שאינו מנוצל והיה חשוב לי להנגיש אותו בצורה פשוטה, ומשם נולד ROG.
נמרוד תדיר

נמרוד תדיר

מנהל פרויקטים בכיר

נמרוד תדיר

אני מאוד אוהב ליישם תהליכים ולכן החיבור שלי לחברה הוא טבעי. שלב האיפיון מול הלקוח הוא השלב האהוב עלי, כי שם אני שומע על הכאבים, ויודע שאני הולך מאוד להקל עליו.

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.