מערכות BIM

תוכנה לקבלנים

מערכת מחשוב לניהול פרויקטים לקבלני בניה ותשתיות. שליטה מלאה וקלה בתקציב, משאבים ולוחות הזמנים של הפרויקט.

לנהל פרויקט בפשטות ובראש שקט

תוכנה לניהול פרויקטים לקבלני בניה או תשתיות מאפשרת שליטה מקיפה על כל היבטי הפרויקט, כלי אפקטיבי לעקוב ולהתעדכן במצב העבודה על הפרויקט החל משלב התכנון ועד לשלב הסופי. תוכנת הניהול מאפשרת ראיה כוללת של כל שלבי הפרויקט ויכולות תכנון מתקדמות.

התוכנה מסיעת להשלים את ביצוע הפרויקט בזמן המתוכנן ולעמוד במסגרת התקציב הנתון. היא מתעדכנת בזמן אמת בהתאם להתקדמות הפרויקט ומציפה בעיות פוטנציאליות עוד לפני שהן הופכות לבעיות. השימוש בתוכנה נגיש ולא מורכב והיא פותחת אפשרות לשיתוף פעולה ותיאום עם בעלי עניין המעורבים בפרויקט כמו אדריכלים יזמים ומהנדסים. 

התוכנה מתאימה לקבלני ביצוע, קבלני שלד, גמר, קבלני אינסטלציה, חשמל, ועוד.

מה מיוחד בתוכנה לניהול הפרויקטים של ROG?

היתר בניה

סטטוס היתרי בניה

ממשק התוכנה מאפשר צפייה בסטטוס התרי הבניה של הפרויקטים ומעקב אחר האישורים של הרשויות המקומיות ומוסדות רגולטוריים נוספים.

תאום תשתיות

תאום מערכות תשתיות

צפייה בתוכניות שהוגשו עבור תיאום מערכות תשתיות של גופים ומוסדות שונים. אפליקציה זו מאפשרת מאפשרת התיעלות בביצוע הפרויקט ומצמצמת סיכונים פיזיים וכלכליים.

ניהול כתב כמויות

ניהול כתב כמויות

יצירת כתב כמויות אוטומטי - פונקציה שימושית לכל אורך הפרויקט. דשבורד השליטה מתעדכן בצורה מתמדת ומראה את כתבי הכמויות אל מול התוכניות המתעדכנות.

מציאות רבודה

מידול מציאות רבודה

ממשק פשוט ונגיש לטלפון הנייד אשר ממחיש בצורה אמיתית ומדויקת את הפרויקט ואת השלביות שלו. ניתן להראות בשטח את הפרויקט עוד בטרם בנייתו.

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

פתיחת קבצי שרטוט ומסמכים בפורמטים כמו PDF ,DWG ,REVI. הוספת הערות על גבי התוכנית מתוך התוכנה, שמירה ושיתוף עם כל המשתתפים בפרויקט.

מחשוב בענן

שיתוף תוכניות ומסמכים בענן

נהלו את כל המסמכים במקום אחד עם גישה נוחה במשרד וגם בשטח עבור כל בעלי העניין בפרויקט. עדכן המסמכים במערכת בלחיצת כפתור ושיתוף בענן.

ממשק ווצאפ

ממשק WhatsApp

התוכנה כוללת ממשק לווטסאפ לצורך קבלת התראות שקשורות לפרויקט כדי שתמיד תהיו מעודכנים בזמן אמת. הממשק מאפשר תקשורת קלה וזמינה בכל עת עם כל בעלי העניין.

מציאות מדומה

מידול מציאות מדומה

מידול הפרויקט בתלת מימד עם אפשרות לטייל בתוכו עוזרת לזהות ולפתור בעיות בתהליך הביצוע וגם יכולה להמחיש ללקוח את המבנה העתידי במודל המרחבי.

מאפייני התוכנה לקבלנים

תוכנת ניהול פרויקטים לבנייה ותשתיות כוללת מגוון רחב של כלים ותכונות שנועדו לסייע לקבלנים לתכנן, לבצע ולעקוב אחר פרויקטים של בנייה ותשתית בקלות ובנוחות. להלן חלק מהתכונות העיקריות של התוכנה.
תכונה זו מאפשרת למשתמשים ליצור לוחות זמנים מפורטים של פרויקטים, כולל חלוקה למשימות, הגדרת אבני דרך והקצאת משאבים. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר ההתקדמות מול לוח הזמנים ולבצע התאמות לפי הצורך.
שליטה בכוח אדם, מלאי החומרים והציוד. משתמשים יכולים לעקוב אחר זמינות המשאבים, להקצות משאבים למשימות ולנתח את ניצול המשאבים.
מעקב אחר עלויות הפרויקט תוך השוואתן לתקציב. משתמשים יכולים גם להפיק דוחות עלויות מפורטים, כולל עלויות לפי משימה, משאב וספק.
אחסון ולארגון מסמכים הקשורים לפרויקט, כגון תוכניות, שרטוטים ומפרטים. משתמשים יכולים לעקוב אחר גירסאות מסמכים, אישורים והפצתם.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לתאם מידע ופעילות עם בעלי עניין אחרים, אדריכלים, מהנדסים, בעלים או יזמים. משתמשים יכולים לשתף מסמכים, לגשת למידע על הפרויקט ולתקשר זה עם זה בזמן אמת.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לזהות, להעריך ולתעדף סיכונים הקשורים לפרויקט, לזהות התנגשויות בתכנון ומצבים של אי עמידה בתקנים.

יתרונות שימוש בתוכנת ניהול לקבלנים

חסכון בזמן ובכסף

מחקרים מראים שקבלנים מבלים כמעט שליש מזמן העבודה שלהם בפעילות לא פרודקטיביות כמו חיפוש מסמכים, תיקון תקלות, ניהול משאבים, ופתרון בעיות. בעת שימוש בתוכנה יעילות העבודה משתפרת והקבלן פחות עסוק במשימות אלו. בנוסף יכולת התוכנה לצפות תקלות מראש חוסכת זמן וכסף.

קבלת החלטות

בעת שימוש בתוכנה לקבלן יש יכולת קבלת החלטות מושכלת ומדויקת מכיוון שכל המידע על הפרויקט פתוח לפניו בזמן אמת. היכולת לראות את התקדמות הפרויקט בזמן אמת מאפשרת קבלת החלטות אסטרטגיות לקידום הפרויקט.

שיתופי פעולה

השימוש בתוכנה מאפשר שיתוף מידע ותקשורת עם בעלי עניין אחרים בפרויקט. התוכנה מאפשרת תקשורת בזמן אמת ושיתוף מסמכים הקשורים לפרויקט, דיווח והתראות והקצאת משימות. שימוש בתוכנה לקבלנים מקל על התקשורת ועל העבודה מול גורמים שונים בפרויקט.

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.