מערכות BIM

תוכנה לניהול מצבי חירום

שליטה ותפקוד בעת משבר – ניהול מיטבי של מצב חירום.

תוכנה לניהול מצבי חירום מספקת לאנשי מקצוע את הכלים להתכונן, להגיב ולהתאושש ממקרי חירום או תקריות שונות. במקור פתרון מחשוב זה שימש בעיקר ארגונים ממשלתיים לביטחון הציבור, במיוחד כאמצעי המסייע בתגובה לאסונות וניטרול איומים המוניים. עם הזמן טכנולוגיה זו התפתחה והיום היא מספקת מענה גם לצרכים של עסקים שונים המחפשים להגן על הצוותים והנכסים. מערכות ניהול מצבי חירום מהוות פתרון מקיף יותר בהשוואה למערכות התראות או תוכנות למשלוח הודעות חירום. הן מספקות תכונות נוספות לתמיכה בהמשכיות פעילות הארגון ומגוון גדול יותר של אפשרויות תכנון ותגובה לאירועים.

תוכנה לניהול מצבי חרום

תוכנת ניהול מצבי חירום מאפשרת לדמות תרחישים אפשריים, להפעיל נהלים ולתאם הודעות ומסרים. היא מתחברת למקורות נתונים חיצוניים כדי לנטר מזג אוויר, מדיה ואותות אחרים המעידים על המתרחש. במהלך תגובת חירום, משתמשים יכולים להעריך במהירות את התקדמות של מה שנעשה בשטח באמצעות מעקב אחר רשימות ביקורת, יומני פעילות ותקשורת. במהלך התאוששות ממצב חירום מערכות אלו יודעות לנתח את יעילות התגובה, לעקוב אחר עלויות הפעילות ולערוך בדיקות לשיפור תוכניות פעולה עתידיות במצבים דומים.

ניהול מצב חירום 

תוכנת ניהול חירום היא סט כלים מיוחד שנועד לשפר ולייעל את ההיבטים השונים של ניהול משברים ואסונות. התוכנה של ROG היא בעלת ממשק למערכת שוע"ל של פיקוד העורף. פתרונות תוכנה מסוג זה מתאימים לעמוד בדרישות הייחודיות של כל אזור, ובדרישות הייחודיות של שעת חירום כמו התראה, תגובה התאוששות ממצב החירום.

תכונות של תוכנת ניהול חירום

ניהול נתונים בזמן אמת

אחד ההיבטים החשובים ביותר של ניהול חירום יעיל הוא גישה לנתונים בזמן אמת. לתוכנה יכולות לצבור ולנתח נתונים ממקורות שונים, כולל תחזיות מזג אוויר, מדיה חברתית, פיקוד העורף ולספק למקבלי החלטות את המידע העדכני ביותר כדי לבצע בחירות מושכלות.

הקצאת משאבים

בזמן משבר הקצאת משאבים ביעילות חשובה. תוכנת ניהול חירום מסייעת במעקב ובניהול משאבים, כגון כוח אדם, ציוד ואספקה, ומבטיחה שהם נשלחים למקום שבו הם נחוצים ביותר.

תקשורת

תקשורת אפקטיבית היא הבסיס לניהול משברים. תוכנות לניהול מצבי חירום מציעות כלי תקשורת משולבים על מנת לאפשר חילופי מידע בין צוותי תגובה, סוכנויות ממשלתיות והציבור, מה שמבטיח שכולם מעודכנים בזמן אמת.

מיפוי גיאוגרפי מרחבי

 מערכות מידע גיאוגרפיות (GIS) הן חלק בלתי נפרד מתוכנת ניהול חירום. הן מאפשרת לחזות את השפעת האסון ולתכנן את פעילותם בהתאם. תכונה זו חשובה במיוחד במקרה של אסונות טבע.

דיווח ותיעוד אירועים

 מעקב אחר אירועים והתקדמותם חיוני לניתוח ושיפור במהלך או לאחר האירוע. תוכנה לניהול חירום מאפשרת דיווח על תקריות ואת תיעודן. היא מסייעת ללמוד בהמשך כיצד ניתן להשתפר בניהול מצבי חירום.

 תוכנה לניהול מצבי חרום

היתרונות של תוכנת ניהול חירום

מודעות

עם נתונים בזמן אמת ומיפוי, תוכנת ניהול חירום מציעה הבנה של המצב באופן מלא. מקבלי ההחלטות יכולים להעריך את היקף המשבר וחומרתו במהירות, לאפשר תגובות מהירות ומדויקות יותר.

זמני תגובה מהירים 

התייעלות, הקצאת משאבים ותקשורת אפקטיבית, אותם מספקת התוכנה לניהול מצבי חירום, תורמים להפחתה משמעותית של זמני התגובה. במצבי חירום תכונה זו יכולה להוות ההבדל בין חיים ומוות.

שיתוף פעולה 

ניהול משברים יעיל מסתמך על שיתוף פעולה בין מספר סוכנויות וארגונים. התוכנה מהווה פלטפורמה לשיתוף מידע קריטי ותיאום מאמצים.

קבלת החלטות

במצבי לחץ גבוה, קבלת החלטות מושכלות היא קריטית. תוכנה לניהול חירום מציגה נתונים עדכניים מהשטח באופן מאורגן וברור הכולל ניתוח ותובנות אשר מאפשרות קבלת החלטות מהירה ומזעור הסיכוי לטעויות.

אופטימיזציה של משאבים

התוכנה מונעת בזבוז ומבטיחה שימוש מיטבי במשאבים. יתרון זה לא רק חוסך כסף, אלא גם מבטיח שהמשאבים יהיו זמינים במקום בו הם נחוצים ביותר.

ניתוח נתונים היסטוריים

על ידי רישום ותיעוד אירועים, תוכנת ניהול חירום מאפשרת ניתוח לאחר האירוע. הדבר מסייע בזיהוי אזורים לשיפור והגברת המוכנות למשברים עתידיים.

אפליקציות בעולם האמיתי

לתוכנת ניהול חירום יש מגוון רחב של יישומים במגזרים שונים:

  • ממשלה: ממשלות ושלטונות מקומיים עושות שימוש בתוכנת ניהול מצבי חירום כדי לתאם מאמצי תגובה לאסונות ולאפשר הפצת מידע לציבור.
  • מועצות מקומיות: משתמשות בתוכנה לניהול מצבי חירום על מנת להקצאות משאבים ויצירת קשר עם התושבים.
  • שירותי בריאות: התוכנה מספקת פתרון אפקטיבי עבור בתי חולים וארגוני בריאות בניהול משאבים במהלך משברי בריאות ציבוריים, כגון מגיפת COVID-19.
  • תחבורה: שדות תעופה, רכבות וחברות תחבורה ציבורית משתמשים בתוכנה כדי להבטיח את בטיחות הנוסעים ולייעל את התגובה למשבר.

שיתוף

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.