מערכות BIM

תוכנה למנהלי פרויקטים

ניהול פרויקטים בענף הבניה והתשתיות מעולם לא היה אפקטיבי ופשוט יותר. התוכנה למנהלי פרויקטים הנדסיים שהיא חזית הטכנולוגיה העכשוית.

לראות את התמונה המלאה בקליק ולקבל החלטות מושכלות בזמן

תוכנה לניהול פרויקטים הנדסיים של ענף הבניה והתשתיות מהווה כלי מתקדם המספק שליטה מקיפה בכל היבטי הפרויקט. היא מאפשרת מעקב בזמן אמת על סטטוס העבודות החל משלבי ההתכנון הראשוניים ועד שלב המסירה, מסיעת לזהות כשלים פטנציאליים בעוד מועד, לשפר יעילות ורווחיות הפרויקט ולעמוד בלוחות הזמנים. 

התוכנה משלבת אפליקציות בטכנולוגיות מתקדמות אשר מציגות את מצב הדברים בצורה מוחשית מרחבית, מקצרות תהליכים, מפחיתות את העבודה השחורה ואת הסיכויים לטעויות תכנון או ביצוע. העבודה בתוכנה מתבצעת בשקיפות מלאה ומזמינה שיתופי פועלה ותקשורת עם כל בעלי העניין בפרויקט כמו אדריכלים, מהנדסים, קבלנים או יזמים.

מה מיוחד בתוכנה לניהול הפרויקטים של ROG?

היתר בניה

סטטוס היתרי בניה

ממשק התוכנה מאפשר צפייה בסטטוס התרי הבניה של הפרויקטים ומעקב אחר האישורים של הרשויות המקומיות ומוסדות רגולטוריים נוספים.

תאום תשתיות

תאום מערכות תשתיות

צפייה בתוכניות שהוגשו עבור תיאום מערכות תשתיות של גופים ומוסדות שונים. אפליקציה זו מאפשרת מאפשרת התיעלות בביצוע הפרויקט ומצמצמת סיכונים פיזיים וכלכליים.

ניהול כתב כמויות

ניהול כתב כמויות

יצירת כתב כמויות אוטומטי - פונקציה שימושית לכל אורך הפרויקט. דשבורד השליטה מתעדכן בצורה מתמדת ומראה את כתבי הכמויות אל מול התוכניות המתעדכנות.

מציאות רבודה

מידול מציאות רבודה

ממשק פשוט ונגיש לטלפון הנייד אשר ממחיש בצורה אמיתית ומדויקת את הפרויקט ואת השלביות שלו. ניתן להראות בשטח את הפרויקט עוד בטרם בנייתו.

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

פתיחת קבצי שרטוט ומסמכים בפורמטים כמו PDF ,DWG ,REVI. הוספת הערות על גבי התוכנית מתוך התוכנה, שמירה ושיתוף עם כל המשתתפים בפרויקט.

מחשוב בענן

שיתוף תוכניות ומסמכים בענן

נהלו את כל המסמכים במקום אחד עם גישה נוחה במשרד וגם בשטח עבור כל בעלי העניין בפרויקט. עדכן המסמכים במערכת בלחיצת כפתור ושיתוף בענן.

ממשק ווצאפ

ממשק WhatsApp

התוכנה כוללת ממשק לווטסאפ לצורך קבלת התראות שקשורות לפרויקט כדי שתמיד תהיו מעודכנים בזמן אמת. הממשק מאפשר תקשורת קלה וזמינה בכל עת עם כל בעלי העניין.

מציאות מדומה

מידול מציאות מדומה

מידול הפרויקט בתלת מימד עם אפשרות לטייל בתוכו עוזרת לזהות ולפתור בעיות בתהליך הביצוע וגם יכולה להמחיש ללקוח את המבנה העתידי במודל המרחבי.

מאפייני התוכנה למנהלי פרויקטים

מגוון רחב של כלים ותוכנות שנוצרו במיוחד בכדי לסייע למנהלי פרויקטים לנהל ולבצע פרויקטים הנדסיים. התוכנה מאפשרת מעקב בזמן אמת אחרי התקדמות הפרויקט בנוחות ופשטות, מאפשר למנהל הפרויקט שליטה מלאה, אלו חלק מהתכונות העיקריות של התוכנה:
תכונה זו מאפשרת למשתמשים ליצור לוחות זמנים מפורטים של פרויקטים, כולל חלוקה למשימות, הגדרת אבני דרך והקצאת משאבים. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר ההתקדמות מול לוח הזמנים ולבצע התאמות לפי הצורך.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לתאם מידע ופעילות עם בעלי עניין אחרים, אדריכלים, מהנדסים, בעלים או יזמים. משתמשים יכולים לשתף מסמכים, לגשת למידע על הפרויקט ולתקשר זה עם זה בזמן אמת.

שליטה בכוח אדם, מלאי החומרים והציוד. משתמשים יכולים לעקוב אחר זמינות המשאבים, להקצות משאבים למשימות ולנתח את ניצול המשאבים.
אחסון ולארגון מסמכים הקשורים לפרויקט, כגון תוכניות, שרטוטים ומפרטים. משתמשים יכולים לעקוב אחר גירסאות מסמכים, אישורים והפצתם.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לזהות, להעריך ולתעדף סיכונים הקשורים לפרויקט, לזהות התנגשויות בתכנון ומצבים של אי עמידה בתקנים.

מעקב אחר עלויות הפרויקט תוך השוואתן לתקציב. משתמשים יכולים גם להפיק דוחות עלויות מפורטים, כולל עלויות לפי משימה, משאב וספק.

יתרונות שימוש בתוכנה למנהלי פרויקטים

ניהול פשוט

תוכנה לניהול פרויקטים הנדסיים מספקת למנהל הפרויקט מגוון פתרונות שעוזרות לו לנהל את כל האספקטים של הפרויקט במקום אחד: ניהול משאבים, מעקב אחרי תקציב, ניהול מסמכים וניהול סיכונים הן רק חלק מהאפשרויות שיעזרו למנהל הפרויקט להיות מעודכן בזמן אמת במתרחש בפרויקט.

קבלת החלטות

בעת שימוש בתוכנה למנהל הפרויקט יש אפשרות לקבלת החלטות מדויקות, כל המידע על הפרויקט פתוח לפניו בזמן אמת. היכולת לראות את התקדמות הפרויקט בזמן אמת מאפשרת קבלת החלטות אסטרטגיות לקידום הפרויקט.

שיתופי פעולה

בעת שימוש בתוכנה לניהול פרויקטים מתאפשרת תקשורת פשוטה עם בעלי עניין אחרים בפרויקט, ניתן לשתף בזמן אמת משמכים הקשורים לפרויקט, דיווח והתראות מותאמות. השימוש מאפשר לעקוב אחר התקדמות הפרויקט בנוחות.

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.