מערכות BIM

תוכנה למהנדסים

כלים מתקדמים לתכנון וניהול פרויקטים הנדסיים בשילוב טכנולוגיות BIM, GIS, מערכת לתיאום תשתיות, אפליקציות מציאות מדומה, מציאות רבודה ועוד.

חזית הטכנולוגיה של התכנון ההנדסי 

תוכנה הנדסית המשלבת כלים ותכונות מתקדמות מעולם המחשוב שהופכים את תהליכי התכנון והניהול של פרויקטים הנדסיים בתחום הבניה והתשתיות ליעילים יותר. האוטומציה המלאה של המערכת חוסכת עבודה סיזיפית שחורה, מונעת טעויות אנוש, מציפה בעיות תכנוניות ואי עמידה בתקנים, מסיעת לעמוד בלוחות זמנים, במסגרת התקציב ומספקת תובנות לקבלת החלטות מושכלות בזמן.

מערכת חכמה ופשוטה לשימוש הפותחת בפני מהנדסים אפשרויות לשיתוף פעולה ותאום מלא עם כל המעורבים בפרויקט, שיתוף תוכניות עבודה וקבצים בענן, הבנה עמוקה של סביבת הפרויקט והפקת דוחות מפורטים של הסיכונים הפוטנציאלים.

מה מיוחד בתוכנה לניהול פרויקטיים הנדסיים?

היתר בניה

סטטוס היתרי בניה

ממשק התוכנה מאפשר צפייה בסטטוס התרי הבניה של הפרויקטים ומעקב אחר האישורים של הרשויות המקומיות ומוסדות רגולטוריים נוספים.

תאום תשתיות

תאום מערכות תשתיות

צפייה בתוכניות שהוגשו עבור תיאום מערכות תשתיות של גופים ומוסדות שונים. אפליקציה זו מאפשרת מאפשרת התיעלות בביצוע הפרויקט ומצמצמת סיכונים פיזיים וכלכליים.

ניהול כתב כמויות

ניהול כתב כמויות

יצירת כתב כמויות אוטומטי - פונקציה שימושית לכל אורך הפרויקט. דשבורד השליטה מתעדכן בצורה מתמדת ומראה את כתבי הכמויות אל מול התוכניות המתעדכנות.

מציאות רבודה

מידול מציאות רבודה

ממשק פשוט ונגיש לטלפון הנייד אשר ממחיש בצורה אמיתית ומדויקת את הפרויקט ואת השלביות שלו. ניתן להראות בשטח את הפרויקט עוד בטרם בנייתו.

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

פתיחת קבצי שרטוט ומסמכים בפורמטים כמו PDF ,DWG ,REVI. הוספת הערות על גבי התוכנית מתוך התוכנה, שמירה ושיתוף עם כל המשתתפים בפרויקט.

מחשוב בענן

שיתוף תוכניות ומסמכים בענן

נהלו את כל המסמכים במקום אחד עם גישה נוחה במשרד וגם בשטח עבור כל בעלי העניין בפרויקט. עדכן המסמכים במערכת בלחיצת כפתור ושיתוף בענן.

ממשק ווצאפ

ממשק WhatsApp

התוכנה כוללת ממשק לווטסאפ לצורך קבלת התראות שקשורות לפרויקט כדי שתמיד תהיו מעודכנים בזמן אמת. הממשק מאפשר תקשורת קלה וזמינה בכל עת עם כל בעלי העניין.

מציאות מדומה

מידול מציאות מדומה

מידול הפרויקט בתלת מימד עם אפשרות לטייל בתוכו עוזרת לזהות ולפתור בעיות בתהליך הביצוע וגם יכולה להמחיש ללקוח את המבנה העתידי במודל המרחבי.

תכונות נוספות של מערכת מחשוב לתכנון הנדסי

תוכנת ניהול פרויקטים לבנייה ותשתיות מספקת למהנדסים את היכולת לתכנן ולנהל את הפרויקט בקלות ונוחות. בין היתרונות הבולטים בתוכנה למהנדסים:

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לזהות, להעריך ולתעדף סיכונים הקשורים לפרויקט, לזהות התנגשויות בתכנון ומצבים של אי עמידה בתקנים.

סיכונים שזוהו, הערכת סיכונים ואסטרטגיות להפחתת סיכונים, דוחות אלו מסייעים לקבלת החלטות הנדסיות מושכלות. 

מידול BIM (Building Information Modeling) מהווה תהליך מבוסס מודלים תלת-ממדיים, אשר מצייד אנשי מקצוע בתחום האדריכלות, ההנדסה, הבנייה והתפעול בתובנה והכלים לתכנון, עיצוב, בנייה וניהול יעיל יותר של מבנים ותשתיות.

תכונה המאפשרת שיתוף של מידול BIM עם גורמים אחרים לצורך תיאום פעולות תכנון וביצוע.

זיהוי ומתן פתרונות להתנגשויות בין מערכות בניין שונות לפני תחילת שלב הבניה.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים ליצור לוחות זמנים מפורטים של פרויקטים, כולל חלוקה למשימות, הגדרת אבני דרך והקצאת משאבים. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר ההתקדמות מול לוח הזמנים ולבצע התאמות לפי הצורך.

שליטה בכוח אדם, מלאי החומרים והציוד. משתמשים יכולים לעקוב אחר זמינות המשאבים, להקצות משאבים למשימות ולנתח את ניצול המשאבים.

מעקב אחר עלויות הפרויקט תוך השוואתן לתקציב. משתמשים יכולים גם להפיק דוחות עלויות מפורטים, כולל עלויות לפי משימה, משאב וספק.

אחסון ולארגון מסמכים הקשורים לפרויקט, כגון תוכניות, שרטוטים ומפרטים. משתמשים יכולים לעקוב אחר גירסאות מסמכים, אישורים והפצתם.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לתאם מידע ופעילות עם בעלי עניין אחרים, אדריכלים, מהנדסים, בעלים או יזמים. משתמשים יכולים לשתף מסמכים, לגשת למידע על הפרויקט ולתקשר זה עם זה בזמן אמת.

יתרונות התוכנה למהנדסים

מסמכים ותוכניות בענן

תכונות כמו ניהול מסמכים מסייעת למהנדסים עבודה מסודרת וגישה לכל המסמכים והתוכניות מכל מקום דרך מחשב נייד, מחשב שולחן, טאבלט או סמארטפון. האפשרות לספק מידע ותוכניות בשילוב תוכנת ניהול המשאבים חוסכת למהנדסים זמן יקר. התוכנה מאפשרת למהנדסים לעדכן מספר רב של תוכניות בבת אחת וחוסכת זמן יקר.

קבלת החלטות ולוחות זמנים

השימוש בתוכנה מאפשר למהנדסים קבלת החלטות מדויקות לגבי הפרויקט וצימצום תקלות עוד לפני שהן קורות. היכולת לעקוב אחרי אבני הדרך שכבר בוצעו, רשימת מטלות, אופטימיזציה של לוחות זמנים וסימולציות של לוחות זמנים עתידים, תכונות אלו עוזרת למהנדסים לארגן את הפרויקט, לעקוב אחר תקציבים, לנהל משאבים ולשתף פעולה עם חברי הצוות והלקוחות.

שיתופי פעולה

השימוש בתוכנה מאפשר שיתוף מידע ותקשורת עם בעלי עניין אחרים בפרויקט. התוכנה מאפשרת תקשורת בזמן אמת ושיתוף מסמכים הקשורים לפרויקט, דיווח והתראות והקצאת משימות. השימוש בתוכנת הניהול מקל על המהנדסים בקשר רציף עם  הקבלנים, האדריכלים ושאר בעלי עניין בפרויקט.

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.