תוכנה לאדריכלים

כל הכלים המתקדמים שיהפכו את תהליך התכנון אדריכלי ליעיל ואיכותי, יחסכו זמן ויתרמו לתקשורת טובה יותר עם הלקוח ועם בעלי מקצועה אחרים.

תוכנה לאדריכלים
 •  מידול BIM
 •  הדמיות 4D ו5D
 •  סטטוס היתרי בניה
 •  שיתוף תוכניות ומסמכים בענן
 •  בדיקת תקנים והתנגשויות
 •  כתב כמויות ותמחור אוטומטי
 •  עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT
 •  אפליקציית מציאות מדומה
 •  עדכון אוטומטי של מספר תוכניות
 •  הפקת דוחות בקליק

 

לתכנן פרויקט אדריכלי בראש שקט

תוכנה אדריכלית המשלבת אפליקציות מידול BIM עם תכונות מתקדמות מעולם המחשוב אשר לוקחות את תהליך התכנון האדריכלי לרמת ביצוע אחרת. האוטומציה המלאה של המערכת חוסכת עבודה סיזיפית שחורה, מונעת טעויות אנוש, מציפה בעיות תכנוניות ואי עמידה בתקנים, מסיעת לעמוד בלוחות זמנים ובתקציב ומספקת תובנות אשר מאפשרות לקבל החלטות מושכלות בזמן.

זו היא מערכת חכמה מאוד ויחד עם זאת פשוטה לשימוש. היא פותחת אפשרות לשיתוף פעולה ותיאום עם בעלי עניין המעורבים בפרויקט, כמו קבלנים יזמים ומהנדסים, על ידי שיתוף תוכניות וקבצי עבודה מקצועיים בענן בקלות. תכונות המחשה תלת מימדית ואפשרות לערוך סיור וירטואלי במציאות מדומה של הפרויקט מסיעות להבנה עמוקה של הסביבה המתוכננת לפרטי פרטים והצגתה ללקוח בפרזנטציה מרהיבה ומובנת. 

מה מיוחד בתוכנה לניהול הפרויקטים של ROG?

ניהול כתב כמויות

ניהול כתב כמויות

מידול מרחבי בתלת מימד מאפשר לאדריכלים לקבל תובנות וכלים לביצוע הפרויקט בצורה יעילה ומדוייקת.

בדיקת תקנים והתנגשויות

בדיקת תקנים והתנגשויות

התוכנה מאפשרת בדיקת התנגשויות בין אלמנטים שונים בשרטוטים ובדיקה של עמידה בתקני הבנייה והתשתיות.

מציאות מדומה

מידול מציאות מדומה

מידול הפרויקט בתלת מימד עם אפשרות לטייל בתוכו עוזרת לזהות ולפתור בעיות בתהליך הביצוע וגם יכולה להמחיש ללקוח את המבנה העתידי במודל המרחבי.

ממשק ווצאפ

ממשק WhatsApp

התוכנה כוללת ממשק לווטסאפ לצורך קבלת התראות שקשורות לפרויקט כדי שתמיד תהיו מעודכנים בזמן אמת. הממשק מאפשר תקשורת קלה וזמינה בכל עת עם כל בעלי העניין.

מחשוב בענן

שיתוף תוכניות ומסמכים בענן

נהלו את כל המסמכים במקום אחד עם גישה נוחה במשרד וגם בשטח עבור כל בעלי העניין בפרויקט. עדכן המסמכים במערכת בלחיצת כפתור ושיתוף בענן.

היתר בניה

סטטוס היתרי בניה

הממשק מאפשר צפייה בסטטוס התרי בניה ומעקב אחרי האישורים של הרשויות המקומיות והרגולטורים הנוספים.

תאום תשתיות

מערכת תאום תשתיות

צפייה בתוכניות שהוגשו עבור תיאום מערכות תשתיות של גופים ומוסדות שונים. אפליקציה זו מאפשרת מאפשרת התייעלות.

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

פתיחת קבצי שרטוט ומסמכים בפורמטים כמו PDF ,DWG ,REVI. הוספת הערות על גבי התוכנית מתוך התוכנה, שמירה ושיתוף עם כל המשתתפים בפרויקט.

תכונות נוספות של מערכת מחשוב לתכנון אדריכלי

תוכנת ניהול פרויקטים לבנייה ותשתיות מספקת לאדריכלים כלים ותכונות שמסייעות לתכנן, לבצע ולעקוב אחר פרויקט בקלות ובנוחות. הייתרונות הבולטים של תוכנת ניהול פרויקטים לאדריכלים:

 • 3D ו-BIM: מידול BIM (Building Information Modeling) מהווה תהליך מבוסס מודלים תלת-ממדיים, אשר מצייד אנשי מקצוע בתחום האדריכלות, ההנדסה, הבנייה והתפעול בתובנה והכלים לתכנון, עיצוב, בנייה וניהול יעיל יותר של מבנים ותשתיות.
 • תזמון פרויקטים: תכונה זו מאפשרת למשתמשים ליצור לוחות זמנים מפורטים של פרויקטים, כולל חלוקה למשימות, הגדרת אבני דרך והקצאת משאבים. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר ההתקדמות מול לוח הזמנים ולבצע התאמות לפי הצורך.
 • ניהול משאבים: שליטה בכוח אדם, מלאי החומרים והציוד. משתמשים יכולים לעקוב אחר זמינות המשאבים, להקצות משאבים למשימות ולנתח את ניצול המשאבים.
 • מעקב אחר תקציב: מעקב אחר עלויות הפרויקט תוך השוואתן לתקציב. משתמשים יכולים גם להפיק דוחות עלויות מפורטים, כולל עלויות לפי משימה, משאב וספק.
 • ניהול מסמכים: אחסון ולארגון מסמכים הקשורים לפרויקט, כגון תוכניות, שרטוטים ומפרטים. משתמשים יכולים לעקוב אחר גירסאות מסמכים, אישורים והפצתם.
 • שיתוף ותאום: תכונה זו מאפשרת למשתמשים לתאם מידע ופעילות עם בעלי עניין אחרים, אדריכלים, מהנדסים, בעלים או יזמים. משתמשים יכולים לשתף מסמכים, לגשת למידע על הפרויקט ולתקשר זה עם זה בזמן אמת.
 • ניהול סיכונים: תכונה זו מאפשרת למשתמשים לזהות, להעריך ולתעדף סיכונים הקשורים לפרויקט, לזהות התנגשויות בתכנון ומצבים של אי עמידה בתקנים.

 

יתרונות התוכנה לאדריכלים

יעילות בעבודה

graph

תכונות כגון תזמון פרויקטים, ניהול משאבים וניהול מסמכים, התוכנה מסייעת לאדריכלים לחסוך זמן ולהגדיל את הפרודוקטיביות. זה גם מאפשר להם להתמקד בהיבטים היצירתיים של עבודתם ולספק שירותים טובים יותר ללקוחותיהם. ניתן להשתמש בתוכנה במחשבים שולחנים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים, מה שמקל על אדריכלים לגשת למידע הפרויקט שלהם תוך כדי תנועה.

קבלת החלטות ולוחות זמנים

time2

השימוש בתוכנה מאפשר לאדריכל קבלת החלטות מדויקות לגבי הפרויקט, אבני הדרך שכבר בוצעו, רשימת מטלות, אופטימיזציה של לוחות זמנים וסימולציות של לוחות זמנים עתידים. תוכנה זו עוזרת לאדריכלים לארגן את הפרויקט, לעקוב אחר תקציבים, לנהל משאבים ולשתף פעולה עם חברי צוות ולקוחות.

שיתופי פעולה

notifications2

השימוש בתוכנה מאפשר שיתוף מידע ותקשורת עם בעלי עניין אחרים בפרויקט. התוכנה מאפשרת תקשורת בזמן אמת ושיתוף מסמכים הקשורים לפרויקט, דיווח והתראות והקצאת משימות. השימוש בתוכנת הניהול מקל על האדריכלים בקשר רציף עם  הקבלנים, המהנדסים ושאר בעלי עניין בפרוייקט.

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.