מערכות BIM

תוכנה לאדריכלים

כל הכלים המתקדמים שיהפכו את תהליך התכנון אדריכלי ליעיל ואיכותי, יחסכו זמן ויתרמו לתקשורת טובה יותר עם הלקוח ועם בעלי מקצוע אחרים.

לתכנן פרויקט אדריכלי בראש שקט

תוכנה אדריכלית המשלבת אפליקציות מידול BIM עם תכונות מתקדמות מעולם המחשוב אשר לוקחות את תהליך התכנון האדריכלי לרמת ביצוע אחרת. האוטומציה המלאה של המערכת חוסכת עבודה סיזיפית שחורה, מונעת טעויות אנוש, מציפה בעיות תכנוניות ואי עמידה בתקנים, מסיעת לעמוד בלוחות זמנים ובתקציב ומספקת תובנות אשר מאפשרות לקבל החלטות מושכלות בזמן.

זו היא מערכת חכמה מאוד ויחד עם זאת פשוטה לשימוש. היא פותחת אפשרות לשיתוף פעולה ותיאום עם בעלי עניין המעורבים בפרויקט, כמו קבלנים יזמים ומהנדסים, על ידי שיתוף תוכניות וקבצי עבודה מקצועיים בענן בקלות. תכונות המחשה תלת מימדית ואפשרות לערוך סיור וירטואלי במציאות מדומה של הפרויקט מסיעות להבנה עמוקה של הסביבה המתוכננת לפרטי פרטים והצגתה ללקוח בפרזנטציה מרהיבה ומובנת.

מה מיוחד בתוכנה לניהול הפרויקטים של ROG?

היתר בניה

סטטוס היתרי בניה

ממשק התוכנה מאפשר צפייה בסטטוס התרי הבניה של הפרויקטים ומעקב אחר האישורים של הרשויות המקומיות ומוסדות רגולטוריים נוספים.

תאום תשתיות

תאום מערכות תשתיות

צפייה בתוכניות שהוגשו עבור תיאום מערכות תשתיות של גופים ומוסדות שונים. אפליקציה זו מאפשרת מאפשרת התיעלות בביצוע הפרויקט ומצמצמת סיכונים פיזיים וכלכליים.

ניהול כתב כמויות

ניהול כתב כמויות

יצירת כתב כמויות אוטומטי - פונקציה שימושית לכל אורך הפרויקט. דשבורד השליטה מתעדכן בצורה מתמדת ומראה את כתבי הכמויות אל מול התוכניות המתעדכנות.

מציאות רבודה

מידול מציאות רבודה

ממשק פשוט ונגיש לטלפון הנייד אשר ממחיש בצורה אמיתית ומדויקת את הפרויקט ואת השלביות שלו. ניתן להראות בשטח את הפרויקט עוד בטרם בנייתו.

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

עבודה עם קבצי PDF ,DWG ,REVIT

פתיחת קבצי שרטוט ומסמכים בפורמטים כמו PDF ,DWG ,REVI. הוספת הערות על גבי התוכנית מתוך התוכנה, שמירה ושיתוף עם כל המשתתפים בפרויקט.

מחשוב בענן

שיתוף תוכניות ומסמכים בענן

נהלו את כל המסמכים במקום אחד עם גישה נוחה במשרד וגם בשטח עבור כל בעלי העניין בפרויקט. עדכן המסמכים במערכת בלחיצת כפתור ושיתוף בענן.

ממשק ווצאפ

ממשק WhatsApp

התוכנה כוללת ממשק לווטסאפ לצורך קבלת התראות שקשורות לפרויקט כדי שתמיד תהיו מעודכנים בזמן אמת. הממשק מאפשר תקשורת קלה וזמינה בכל עת עם כל בעלי העניין.

מציאות מדומה

מידול מציאות מדומה

מידול הפרויקט בתלת מימד עם אפשרות לטייל בתוכו עוזרת לזהות ולפתור בעיות בתהליך הביצוע וגם יכולה להמחיש ללקוח את המבנה העתידי במודל המרחבי.

תכונות נוספות של מערכת מחשוב לתכנון אדריכלי

תוכנת ניהול פרויקטים לבנייה ותשתיות מספקת לאדריכלים כלים ותכונות שמסייעות לתכנן, לבצע ולעקוב אחר פרויקט בקלות ובנוחות. הייתרונות הבולטים של תוכנת ניהול פרויקטים לאדריכלים:

מידול BIM (Building Information Modeling) מהווה תהליך מבוסס מודלים תלת-ממדיים, אשר מצייד אנשי מקצוע בתחום האדריכלות, ההנדסה, הבנייה והתפעול בתובנה והכלים לתכנון, עיצוב, בנייה וניהול יעיל יותר של מבנים ותשתיות.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים ליצור לוחות זמנים מפורטים של פרויקטים, כולל חלוקה למשימות, הגדרת אבני דרך והקצאת משאבים. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר ההתקדמות מול לוח הזמנים ולבצע התאמות לפי הצורך.

שליטה בכוח אדם, מלאי החומרים והציוד. משתמשים יכולים לעקוב אחר זמינות המשאבים, להקצות משאבים למשימות ולנתח את ניצול המשאבים.

מעקב אחר עלויות הפרויקט תוך השוואתן לתקציב. משתמשים יכולים גם להפיק דוחות עלויות מפורטים, כולל עלויות לפי משימה, משאב וספק.

אחסון ולארגון מסמכים הקשורים לפרויקט, כגון תוכניות, שרטוטים ומפרטים. משתמשים יכולים לעקוב אחר גירסאות מסמכים, אישורים והפצתם.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לתאם מידע ופעילות עם בעלי עניין אחרים, אדריכלים, מהנדסים, בעלים או יזמים. משתמשים יכולים לשתף מסמכים, לגשת למידע על הפרויקט ולתקשר זה עם זה בזמן אמת.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לזהות, להעריך ולתעדף סיכונים הקשורים לפרויקט, לזהות התנגשויות בתכנון ומצבים של אי עמידה בתקנים.

יתרונות התוכנה לאדריכלים

יעילות בעבודה

תכונות כגון תזמון פרויקטים, ניהול משאבים וניהול מסמכים, התוכנה מסייעת לאדריכלים לחסוך זמן ולהגדיל את הפרודוקטיביות. זה גם מאפשר להם להתמקד בהיבטים היצירתיים של עבודתם ולספק שירותים טובים יותר ללקוחותיהם. ניתן להשתמש בתוכנה במחשבים שולחנים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים, מה שמקל על אדריכלים לגשת למידע הפרויקט שלהם תוך כדי תנועה.

קבלת החלטות ולוחות זמנים

השימוש בתוכנה מאפשר לאדריכל קבלת החלטות מדויקות לגבי הפרויקט, אבני הדרך שכבר בוצעו, רשימת מטלות, אופטימיזציה של לוחות זמנים וסימולציות של לוחות זמנים עתידים. תוכנה זו עוזרת לאדריכלים לארגן את הפרויקט, לעקוב אחר תקציבים, לנהל משאבים ולשתף פעולה עם חברי צוות ולקוחות.

שיתופי פעולה

השימוש בתוכנה מאפשר שיתוף מידע ותקשורת עם בעלי עניין אחרים בפרויקט. התוכנה מאפשרת תקשורת בזמן אמת ושיתוף מסמכים הקשורים לפרויקט, דיווח והתראות והקצאת משימות. השימוש בתוכנת הניהול מקל על האדריכלים בקשר רציף עם  הקבלנים, המהנדסים ושאר בעלי עניין בפרוייקט.

אנחנו שמחים שאתם מתעניינים במוצרים שלנו

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

קבלו הדגמה אישית אחד על אחד במועד הנוח לכם:

BIM 360

מוצר זה יכול לשדרג ולייעל את ההתנהלות שלכם בשלב הגשת התוכניות. כל מה שנדרש מכם בכדי להכיר את BIM 360 יותר מקרוב הוא לעשות כך.
השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.